Anime varoņu tipi: Aptauja!

Redzot to, kā Doki Doki Literature Club parādījās diskusijas par dažādiem anime meiteņu tipiem man radās vēlme izveidot aptauju par to kāda gan tipa anime varoņi gan kuram patīk :D

 • Tsundere
 • Yandere
 • Dandere
 • Kuudere
 • Deredere
 • Himedere
 • Kamidere
 • Undere
 • Mayadere
 • Bodere
 • Hinedere
 • Sadodere
 • Loli

0 voters

Ja nezinat, ko šie nosaukumi nozīmē, tad reku jums ir paskaidrojums katram no tipiem:

Tsundere (A tips)

Tsundere ir viens no popuplārākajiem anime meiteņu tipiem. Tās svārstās starp tsun (skarbs) un dere (iemīlējusies) stāvokļiem.

Kopumā ir 2 Tsundere tipi.

A tips

Pamatā tās ir paskarbas un bieži vien aizvaino savus crush gan fiziski gan verbāli, tiek samulsinātas, kad tiek paslavētas un bieži vien saka “baka”

B tips

Atšķirībā no A tipa, B tipa meitenes jau ir mīļas un ir draudzīgas, viņu “tsun” puse parādās tad, kad viņu crush izdara viņām kaut ko nejauku.

Īsumā - A tips ir ar aukstu sirdi līdz kāds to neatkausē un B tips ir jauks pret visiem izņemot savu crush, jo nezin, kā izrādīt savas jūtas.

image

Yandere

Yandere tipa meitenes izskatās, ka ir jaukas un foršas. Tās mēdz būt gan kautrīgas gan atvērtas pret visiem. Tomēr tā tikai izskatās, viņām ir arī sava tumšā puse. Daudzām no viņām liekas, ka viņu crush pieder tikai viņām un var pat nogalināt cilvēkus tam apkārt. Savas tumšās puses dēļ tās 90% gadījumos tiek pamestas.

Dandere

Klusas, kautrīgas un nekaitīgas. Dandere tipa varoņi bieži vien nēsā brilles un tām ļoti patīk grāmatas. Tomēr tās var arī atvērties, kad to tuvumā ir viņu crush.

Kuudere

Aukstsirdīga, nerunātīga, tādi ir vārdi, kas varētu raksturot kuudere meiteņu tipu. Ar mazo cilvēku loku ar ko viņa runā parasti izturās ciniski. Seja bez izteiksmes un mierīga balss ir tā, kas tādām meitenēm piemīt, bet neskatoties uz to visu, viņa spēj veidot arī romantiskas attiecības.

image

Deredere

Starp visiem “-dere” tipiem, šis tips ir visemocinālākais un visjautrākais. Saka, ka nav iemīlējušās, bet vienkārši kādam pieķērušās.

Himedere

Šī tipa meitenes grib, lai pret tām izturās kā pret princesēm, pat ja nav karaliskās ģimenes locekles. Cenšas slēpt savas vājības no visiem.

image

Kamidere

Drosmīgas, lepnas un arī uzskata, ka ir diezgan svarīgas. Arī Kamidere varoņi uzskata, ka citiem pret tām jāizturas kā pret dievību un daudziem uzspiedīs savu viedokli.

Undere

Diezgan neskaidrs tips, kas sevī apvieno deredere, dandere un drusku no yandere tipa. Vienmēr teiks “jā” savam crush, tikai, lai ar to pavadītu vairāk laika.

Mayadere

Šī tipa varoņi parasti ir antagoniski, bieži vien šis tips iemīlās galvenajā varonī. Bet tomēr pat iemīlēšanās neliks tām mainīt savu pusi un vajadzības gadījumā savu crush spēj arī nogalināt.

Bodere

Diezgan jauns tips, kas sevī ietver tsundere skarbo dabu un nedaudz dandere kautrīguma. Bieži vien šī tipa varoņi ir kautrīgi atrodoties kopā ar kādu no pretējā dzimuma.

Hinedere

Šis tips apvieno sevī auksto kuudere kuudere dabu un kamidere augstprātīgumu. Šī tipa varoņi ir ļoti ciniski un sarkastiski, bet bieži vien atklāj arī savu maigo pusi, kad kāds caursit viņu “bruņas”

Sadodere

Sadistiska rakstura varoņi, kam tīk mocīt personāžus gan fiziski, gan emocionāli. Ja iemīlās, tad bieži vien kļūst par mazohistēm visu paturot sevī.

Loli

Personāži, kam pat var būt pilngadība un vairāk gadu, bet joprojām izskatās vēl bērniem. Par loli var saukt arī personāžus, kam ir zem 18 gadu. Par loli tipu jau ir jāveido atsevišķs topiks, jo arī loli tipam ir daudz apakštipu.

Visi šie tipi var tikt piemēroti arī pretējam dzimumam, neskatoties uz to, ka es visur rakstīju par meitenēm.

Kurš tips esi tu?

3 Likes

Stipri atkarīgs arī no varoņa citām īpašībām, tai skaitā vizuālā izskata.
PS. Loli nevajadzēja te likt, tas vairāk kā meme - rezultāti būs nerealistiskāki.
PSS. Slikti, ka obligāti jāizvēlās 3. Biju spiests meklēt vēl divus tipus, kuri īpaši nesaista, bet ir labāki par dažiem citiem.

1 Like

Paldies, ka uzmeklēji definīcijas no vārdnīcas priekš citiem.

^^

Nepiedalos balsošanā, jo nekas, izņemot Kuudere man neder.

Oujidere pat nav ielikt balsošanā, apraksts ir, bet balsot nevar :smiley:

Ohh, nu laikam nepamanīju :smiley:

Viss, problēma atrisināta :smiley:

Gotta show love to that type heh

Bet kopumā visa šito tipu sadalīšana nekad nav patikusi

Kā tad tā?

Nez stulbums liels, it īpaši tas tsunderu populārais moments vēl jo vairāk izbesija

1 Like

Tās arī ir foršas :smiley:

Ja vien meitenes īstenībā varētu pa plauktiem tā salikt…

Vai tad nevar? Kkādā ziņā jau var :grin:

Protams, ka meitenes nevar tā salikt pa plauktiem. Cilvēks tomēr ir kompleksa būtne… savukārt anime charus gan var. XDDD

1 Like

Padzīvojot ar meiteni saproti, ka tur ir vāks ar viņām kopumā :smiley:

1 Like

Nu, lab :smiley: Esmu vēl par mazu lai apspriestu kas un kā ir ar meitenēm :smiley:

Skumji, bet izskatās, ka sadodere te patīk tik vien kā man :smiley:

Tā bija mana ceturtā izvēle bet var tikai trīs XD

Tad tomēr neesmu viens, kam patīk kā citus moka? :joy: