Ikmēneša anime diskusija: Ko skatīsimies jūnijā?

Noteikumi

  • Katrs var ieteikt vienu anime, ne vairāk kā ±24 sērijas
  • Nedrīkst ieteikt anime par kuru jau pastāv tēma forumā
  • Nedrīskt ieteikt hentai

Termiņš ieteikšanai līdz 27.05.2019 ; 9:00

  • Trigun

Kādēļ? Kā radies tāds noteikums?

Pirmkārt katram ieteicējam vajadzēs pārbaudīt vai tiešām pēdējo piecu gadu laikā nav izveidota viena vai vairākas tēmas sakarā ar šo anime.
Otrkārt gadu atpakaļ vai vakar izveidota tēma nekaitē anime diskusijai, tieši vēl labāk, te ir vai ir bijuši cilvēki, kuri ir pazīstami ar šo darbu un var par to diskutēt.

Ne es izdomāju

Tagad tā ir tava atbildība. :D Tēmas augšā tavs niks nevis @Kanade.

Yes, tagad tas ir mans darbs. :sunglasses: Bet noteikumus es no visiem iepriekšejamiem paņēmu. Kur es viņus no jauna stādīšu?
Tikai trešo punktu pieliku.

@Menestrels varbūt Tu vēlētos pārņemt šos pienākumus pēc @GasaiYuno ? :smile:

Man slinkums skaidrot kādēļ tāds noteikums, par to sen tika runāts. Sanāk iesaka Anime par kuru šeit ir tēma un autors galu galā negrib taisīt otru tēmu par to Anime, jo jau ir tēma, bijušai tēmai nemainīsi nosaukumu uz ikmēneša Anime diskusija, un sanāk vispār galu galā izkrīt tas mēnesis vai jādiskutē jau bijušā tēmā, kas ir gadu veca un tā diskusija tur nekādi neizceļas, jo nav jaunā topikā. Sanāk pilnīgs haoss tad. Domāju tādam noteikumam jāpaliek, ja vienīgi Tu vari piedāvāt kādu risinājumu šādām haotiskām situācijām. Ir noteikums, Anime tēmu veido, tas kurš ieteica to Anime kura uzvarēja, kas ir loģiski.

Un nav interesanti jau par bijušo Anime tēmu atkal taisīt topiku par to pašu Anime. Varbūt izņemot ja tēma 5 un vairāk gadus veca.

Es atceros, tev nedod mieru tās tēmas. :D

Uzvar jauna anime, tēmu var veidot un rakstīt kā ir.
Ko tu vēlies darīt šajā tēmā? Diskutēt par šī mēneša anime, piemēram, Trigun. Tātad nosaukumu mēs varam saīsināt līdz “Jūnija diskusija - Trigun”. Pat, ja forumā ir kāda cita tēma, tā nebūs diskusija šajā jūnijā par konkrēto seriālu.

Man ir maz brīva laika, nevaru garantēt, ka noskatīšos seriālu. Tas var apgrūtināt manu spēju kurināt diskusiju ap to.

Ko darīt ja neviens neko neiesaka?

Baidos tas liecina par to, ka cilvēki nevēlas piedalīties šajā aktivitātē.

1 Like

Zināju, ka tie 40+% neko tpt nedarīs, tpc netaisīju neko.

Ja, nebūs ieteikti vismaz divi Anime, tad skaidrs, ka tālāk šo nav vērts turpināt.

Katru mēnesi neparadās 2 anime, ko ir vērts skatīties :thinking:

Var ieteikt jebkuras gada Anime :smiley: Vēlāk visi ieteikumi tiek apkopoti un tad tiek izveidota balsošana. Tā Anime kura uzvar tā tad kļūst par mēneša Anime. Tad tiek izveidota diskusija, piemēram pagaišo mēnesi uzvarēja šī un tā ka es viņu ieteicu, tad izveidoju tēmu ef: A Tale of Memories. | ef: A Tale of Melodies. [Ikmēneša Anime diskusija #3 | 2019.gada maijs]

Itkā sabalso, bet piedalīties negrib neviens :smiley: Nu es vēl neizdomāju ko varētu ieteikt, bet izskatās tiešām idejai ir beigas.

Neviens neko vēl nav ieteicis?

Pagarīnāšu termiņu par vienu dienu tad līdz 28.05.2019 ; 9:00

Tiko izgāju cauri kas labs iznāks jūnijā un atradu vienu interesantu animi kas atgādina sister now a devil bet nav ecchi ar nosaukumu
If it’s for my Daughter, I’d even defeat a demon lord. Pirmā epizode iznāk 04.07.19 bet šomēnes es skatos bungou stray dogs 3 sezonu un nevienu jaunu animi neatradu baigi ko skatītos bet bija interese par 2 bet tagad piemirsu nosaukumus būšu vakarā mājās tad apskatīšos

Iesaka vienu anime. Nav obligāti no tām, kas izies vai tgd iet, vari klasiku kkādu, vari reālu mēslu utt, bet lai nepārsniedz +/- 24 epizodes.

1 Like

Airing Anime nevar būt ikmēneša Anime, jo neviens viņu nenoskatīes pa Jūniju, jo nebūs izlaistas visas sērijas.
Vispār jāiesaka darbs kurš jau ir pabeigts.

Skaidrs vaig precizak aprakstīt tēmu jo nebiju foruma kad tika pirmā izveidota
Edit: :joy: esmu tizls neizlasīju ka ir oriģinālas tēmas links

Pagarinu pēdējo reizi tad līdz 29.05.2019 ; 12:00
Balsošanu var nedaudz nobīdīt uz nākošo mēnesi.
Ja neviens neiesaka neko, tad nezinu.